MÖBLER / Bord / Salongsbord 9703650
nr 970 3650
Salongsbord
Nyrokoko, längd: 113 cm, djup: 86 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 juli 2015
kl 19:58:57
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)